W Fallout 76 znaleziono „pokój deweloperski”

Pomieszczenie z niewydanymi przedmiotami i postacią niezależną.

Gracze Fallout 76 na forum Reddit informują, że podczas rozgrywki natrafili na „pokój deweloperski” - ukryty obszar służący twórcom do testowania różnych elementów wyposażenia dla prowadzonego bohatera.

W pomieszczeniu przechowywane są wszystkie przedmioty z produkcji, w tym również te, które najprawdopodobniej zostaną wydane dopiero w późniejszych aktualizacjach. Lokacji pilnuje postać niezależna - jedyny NPC w grze.

Warto zaznaczyć, że podobny pokój był obecny także w dwóch poprzednich projektach Bethesdy, czyli Fallout 4 i Skyrimie. Do tamtych obszarów można było wejść po wpisaniu odpowiednich komend w konsoli poleceń. Tej ostatniej funkcji nie ma w sieciowym tytule, więc teoretycznie plansza nie powinna być dostępna.

Odnalezione przedmioty gracze mogą wykorzystać w trakcie rozgrywce, co z kolei może negatywnie wpłynąć na ekonomię sieciowej produkcji. Niektórzy sprzedają „znaleziska” na aukcjach internetowych.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Bethesda zareagowała na działania użytkowników. Osoby, które dotarły do ukrytego pomieszczenia, twierdzą, że otrzymują tymczasowe bany. Blokady nakładane są podobno w ciągu doby od wejścia do pokoju w celu „zachowania integralności postaci”.

Deweloperzy zapewne pracują nad zablokowaniem dostępu do sekretnego pomieszczenia. Niewykluczone, że lokacja zostanie usunięta w jednej z przyszłych aktualizacji gry Fallout 76.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami