W Fallout 76 znaleziono „pokój deweloperski”

Pomieszczenie z niewydanymi przedmiotami i postacią niezależną.

Gracze Fallout 76 na forum Reddit informują, że podczas rozgrywki natrafili na „pokój deweloperski” - ukryty obszar służący twórcom do testowania różnych elementów wyposażenia dla prowadzonego bohatera.

W pomieszczeniu przechowywane są wszystkie przedmioty z produkcji, w tym również te, które najprawdopodobniej zostaną wydane dopiero w późniejszych aktualizacjach. Lokacji pilnuje postać niezależna - jedyny NPC w grze.

Warto zaznaczyć, że podobny pokój był obecny także w dwóch poprzednich projektach Bethesdy, czyli Fallout 4 i Skyrimie. Do tamtych obszarów można było wejść po wpisaniu odpowiednich komend w konsoli poleceń. Tej ostatniej funkcji nie ma w sieciowym tytule, więc teoretycznie plansza nie powinna być dostępna.

Odnalezione przedmioty gracze mogą wykorzystać w trakcie rozgrywce, co z kolei może negatywnie wpłynąć na ekonomię sieciowej produkcji. Niektórzy sprzedają „znaleziska” na aukcjach internetowych.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Bethesda zareagowała na działania użytkowników. Osoby, które dotarły do ukrytego pomieszczenia, twierdzą, że otrzymują tymczasowe bany. Blokady nakładane są podobno w ciągu doby od wejścia do pokoju w celu „zachowania integralności postaci”.

Deweloperzy zapewne pracują nad zablokowaniem dostępu do sekretnego pomieszczenia. Niewykluczone, że lokacja zostanie usunięta w jednej z przyszłych aktualizacji gry Fallout 76.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami