Dziennikarze portalu IGN opublikowali kolejny materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji Anthem. Film koncentruje się na swobodnej eksploracji wirtualnego świata.

Podróżując między lokacjami gracze najwięcej czasu spędzą w powietrzu, unosząc się za pomocą silniczków zamontowanych w kostiumach bojowych. Pojawią się również specjalne tunele skracające drogę do danego celu.

W nagraniu pokazano przykładowe aktywności dodatkowe, w tym duże wydarzenia. Użytkownicy zajmą się także zbieraniem wyposażenia służącego do ulepszania ekwipunku oraz informacji poszerzających wiedzę o uniwersum. Do tego oczywiście walka z przeciwnikami.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

Warto zaznaczyć, że choć tytuł położy nacisk na zmagania sieciowe, opowieść odegra istotną rolę. Twórcy obiecują, że nie zabraknie tradycyjnych misji fabularnych, wykonywanych ze znajomymi lub w pojedynkę.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. W dniach 1-3 lutego odbędą się zaś otwarte testy gry (kilka dni wcześniej dla abonentów EA Access i Origin Access oraz osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe).

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki