Zgodnie z zapowiedziami, firma Capcom udostępniła dziś - 11 stycznia - wersję demonstracyjną odświeżonego Resident Evil 2. Grę przetestujemy na PlayStation 4 oraz Xbox One i PC.

Demo jest nietypowe, bo pozwala bawić się tylko przez 30 minut - po upływie czasu utracimy dostęp do testów i dalszej rozgrywki. Capcom zapewnia jednak, że przy odpowiednim wykorzystaniu dostępnych narzędzi, pół godziny wystarczy na ukończenie fragmentu.

Demo można pobrać do końca stycznia - zanim zniknie z cyfrowych sklepów. Wersja na PS4 i PC zajmuje ok. 7 GB miejsca na dysku, natomiast na Xbox One należy przygotować ok. 8 GB.

Resident Evil 2 Remake to odnowiona wersja pierwowzoru z 1998 roku. Ulepszono warstwę graficzną, przeprojektowano wszystkie elementy rozgrywki, odświeżono bohaterów, zmieniono perspektywę kamery i dostosowano grę do nowoczesnych standardów. Premiera 25 stycznia na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz: Resident Evil 2 (Remake) - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały