Przedstawiciele firmy Capcom ujawnili datę premiery postaci Geralta z Rivii w grze Monster Hunter World. Biały Wilk pojawi się w produkcji na początku przyszłego miesiąca - 8 lutego.

Twórcy zaimplementują bohatera w ramach darmowej aktualizacji. Na razie jednak zabójca potworów trafi jedynie na konsole PS4 i Xbox One - posiadacze PC otrzymają białowłosego mutanta w późniejszym terminie.

Poza postacią gra otrzyma elementy RPG, wzorowane na rozwiązaniach zaprojektowanych przez CD Projekt Red na potrzeby Wiedźmina 3. W planach są również specjalne zadania fabularne powiązane z Geraltem.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Na razie nie jest jednak jasne, czy Biały Wilk dostępny będzie na stałe. Faktem jest jednak, że twórcy nie przedstawili daty zakończenia wydarzenia, więc niewykluczone, że bohater nie zniknie po pewnym okresie.

Monster Hunter World słynie z podobnych inicjatyw. Niedawno do produkcji Capcomu zawitali Ezio i Bayek z Assassin's Creed, a wcześniej także Aloy z Horizon: Zero Dawn oraz Dante z cyklu Devil May Cry.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały