Ujawnione dzisiaj rozstanie studia Bungie z Activision nie wpłynie na przyszłe losy Destiny 2 w wersji PC. Okazuje się jednak, że sieciowa produkcja nadal będzie dostępna na Battle.net.

Firma Blizzard, która jest częścią koncernu wydawniczego i jest właścicielem wspomnianej platformy dystrybucji cyfrowej, poinformowała, że strzelanka pozostanie w ofercie usługi. Na Twitterze obsługi klienta zapewniono, że nic nie ulegnie zmianie.

„Destiny 2 nadal otrzyma pełne wsparcie w ramach Battle.net i nie oczekujemy żadnych zakłóceń związanych z funkcjonowaniem serwerów lub rozgrywką” - napisali przedstawiciele studia.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

W międzyczasie odpowiedzialny w Bungie za kontakt z graczami David Dague oznajmił, że twórcy nie zmienili planów dotyczących rozwoju gry w najbliższych miesiącach. Zapowiedziane do sierpnia przyszłego roku dodatki i aktualizacje ukażą się zgodnie z założeniami.

Destiny 2 to strzelanka z elementami MMO osadzona w konwencji science-ficiton. Gracze wcielają się w stworzonych przez siebie bohaterów (zwanych Strażnikami), podejmując się misji fabularnych i innych aktywności.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały