Metro Exodus otrzyma mocno limitowaną edycję kolekcjonerską

Powstanie tylko 10 egzemplarzy.

Przedstawiciele firmy Deep Silver wraz z deweloperami ze studia 4A Games ujawnili Artyom Custom Edition, czyli limitowane wydanie kolekcjonerskie strzelanki Metro Exodus.

Specjalna wersja będzie niezwykle rzadka, ponieważ powstanie jedynie 10 egzemplarzy. Jeden trafi do twórców produkcji, a pozostałe dziewięć zostanie rozdanych w ramach konkursów organizowanych w mediach społecznościowych.

W skład zapakowanego w stalową skrzynię na amunicję pakietu wejdzie wyposażenie Artema - działający zegarek Nixie, maska gazowa z filtrem, wykonana z łuski prawdziwego naboju zapalniczka, spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem posiadacza zestawu i skórzany pokrowiec z mapą świata.

Do tego certyfikat podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego (autora uniwersum) i Andrew Prokhorowa (dyrektora kreatywnego projektu). Każdy element stworzono ręcznie na bazie materiałów studia 4A Games.

Zobacz: Metro Exodus - premiera i najważniejsze informacje

Tytuł jest kolejną odsłoną cyklu osadzonego w postapokaliptycznej Rosji. W przeciwieństwie jednak do wcześniejszych części, zaoferuje nie tylko zamknięte lokacje, ale i obszary o nieco bardziej otwartej strukturze.

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami