Dragon Age 4 z trybem wieloosobowym?

Sugeruje ogłoszenie o pracę.

Twórcy Dragon Age 4 opublikowali ogłoszenie o pracę, które sugeruje, że powstająca produkcja może otrzymać nie tylko kampanię dla pojedynczego gracza, ale i tryb rozgrywki wieloosobowej.

Odpowiedzialny za projekt oddział BioWare w Edmonton poszukuje dyrektora technicznego na potrzeby kolejnej odsłony cyklu w uniwersum fantasy. Uwagę zwraca fakt, że od kandydata wymaga się doświadczenia w „tworzeniu gier sieciowych” (dzięki, GearNuke).

Niewykluczone, że następna część serii zaoferuje multiplayer. Dodanie trybu wieloosobowego nie byłoby jednak dużym zaskoczeniem - podobny wariant obecny jest w kilku wcześniejszych tytułach firmy, w tym Dragon Age: Inkwizycja, gdzie dostępna jest opcja kooperacji.

O kolejnej odsłonie cyklu wiadomo niewiele, poza tym, że powstaje. Podczas grudniowej gali rozdania nagród The Game Awards pokazano jedynie krótki teaser, który sugerował, że tytuł jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej gry.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prace nad Dragon Age 4 znajdują się na bardzo wczesnym etapie. Produkcja podobno zadebiutuje najwcześniej za 3 lata, ponieważ na razie deweloperzy koncentrują swoje wysiłki na Anthem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami