Twórcy Dragon Age 4 opublikowali ogłoszenie o pracę, które sugeruje, że powstająca produkcja może otrzymać nie tylko kampanię dla pojedynczego gracza, ale i tryb rozgrywki wieloosobowej.

Odpowiedzialny za projekt oddział BioWare w Edmonton poszukuje dyrektora technicznego na potrzeby kolejnej odsłony cyklu w uniwersum fantasy. Uwagę zwraca fakt, że od kandydata wymaga się doświadczenia w „tworzeniu gier sieciowych” (dzięki, GearNuke).

Niewykluczone, że następna część serii zaoferuje multiplayer. Dodanie trybu wieloosobowego nie byłoby jednak dużym zaskoczeniem - podobny wariant obecny jest w kilku wcześniejszych tytułach firmy, w tym Dragon Age: Inkwizycja, gdzie dostępna jest opcja kooperacji.

O kolejnej odsłonie cyklu wiadomo niewiele, poza tym, że powstaje. Podczas grudniowej gali rozdania nagród The Game Awards pokazano jedynie krótki teaser, który sugerował, że tytuł jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej gry.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prace nad Dragon Age 4 znajdują się na bardzo wczesnym etapie. Produkcja podobno zadebiutuje najwcześniej za 3 lata, ponieważ na razie deweloperzy koncentrują swoje wysiłki na Anthem.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały