Aktualizacja Red Dead Online wprowadza kolejny wariant w stylu battle royale

Plus: szczegóły o przyszłych nowościach.

Deweloperzy ze studia Rockstar opublikowali nową aktualizację Red Dead Online, czyli sieciowego modułu Red Dead Redemption 2. Twórcy wprowadzili dodatkowy tryb zabawy - Gorączkę spluw.

Przeznaczony dla maksymalnie 32 osób wariant jest kolejnym - po Make it Count - w stylu battle royale. Wygrywa gracz, który ostatni pozostanie przy życiu, ale arena zmagań regularnie się pomniejsza. Opcja dostępna jest w wersji zespołowej lub indywidualnej.

Ujawniono też szczegóły o przyszłych nowościach. W planach są między o nowe wyścigi, tryby konfrontacji oraz zestawy ciuchów i gestów. Tytuł wzbogaci się też o dzienne wyzwania związane na przykład ze strzelaniem wyborowym i unikaniem stróżów prawa.

red_dead_online_gun_rush
Gun Rush to kolejny po Make it Count tryb w stylu battle royale

Twórcy rozbudują również system przestępstw. Podobnie jak w kampanii fabularnej, za głowę gracza popełniającego występek zostanie wyznaczona nagroda. Jeżeli użytkownik nie spłaci grzywny w odpowiednim czasie, za delikwentem podążą łowcy głów.

Poza tym autorzy skrócą czas, po którym pojawi się opcja zaproponowania rozejmu lub rzucenia wyzwania naprzykrzającej się osobie. Deweloperzy zmniejszą także odległość, na której minimapa wskaże położenie pozostałych użytkowników.

Ponadto projektanci zaimplementują mechanikę pokazującą osoby nieustannie zabijające innych - ich wskaźniki staną się ciemniejsze. Do tego zestaw nowych misji fabularnych i dynamicznych wydarzeń.

To nie wszystko, ponieważ dzisiaj na Xbox One trafił zestawie przedmiotów kosmetycznych dostępnych dotychczas wyłącznie na PS4. Mowa o arabskim koniu (wyróżniającym się dużą prędkością), wykonanym ze skóry aligatora siodle (gwarantuje bonus do punktów życia i energii) i szybkostrzelnym rewolwerze.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami