Podczas transmisji internetowej poświęconej Fantastycznej Czwórce przedstawiciele Marvela ogłosili, że wydana na PS4 gra Spider-Man otrzyma DLC związane ze słynną rodziną superbohaterów.

Nie ujawniono jednak daty premiery przygotowywanego dodatku ani żadnych konkretnych szczegółów. Wiceprezes firmy - Ryan Penagos - podkreślił jedynie, że rozszerzenie będzie „fantastyczne”.

Fani spekulują, że gra wzbogaci się o nowy kostium. Wśród typów jest należący do Fantastycznej Czwórki kombinezon, który w komiksach Peter Parker założył po odłączeniu od symbiota. W kostiumie brakuje maski, więc aby nie zdradzić tożsamości, twarz ukrył pod papierową torbą (dzięki, IGN).

spider_man_fantastyczna_czworka
Strój z papierową torbą trafi do gry?

Zobacz też: Spider-Man (PS4) - Poradnik, Solucja

Inną możliwością jest tak zwany Future Foundation, czyli czarnobiały pancerz, z którego pajęczy heros korzystał, kiedy przez pewien okres był członkiem grupy dowodzonej przez Reeda Richardsa.

W międzyczasie przedstawiciele koncernu Sony ujawnili nowe dane na temat sprzedaży gry Spider-Man. Do 25 listopada produkcja sprzedała się w liczbie 9 milionów egzemplarzy, dzięki czemu była najpopularniejszym tytułem na wyłączność PS4 w okresie świątecznym.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaMarvel's Spider-Man - Recenzja

Pająk, jakiego jeszcze nie było.

Spider-Man - Zatrute ulice

Misja główna: na psychodelicznym tropie Scorpiona.

Spider-Man - Podążanie za śladem

Misja główna: walka z bossem: Vulture i Electro.

Spider-Man - …pod rynnę

Misja główna: odpieramy ataki zorganizowane przez Elektro i Rhino.

Spider-Man - Z deszczu…

Misja główna: odpieramy ataki uwolnionych więźniów.