Najbardziej oczekiwane gry początku roku - zobacz oferty przedsprzedaży

Metro Exodus, Resident Evil 2, Far Cry: New Dawn i Anthem. 

Choć cały rok 2019 zapowiada się obiecująco pod względem premier, to właśnie pierwsze miesiące są wypełnione po brzegi wyczekiwanymi tytułami i kandydatami do miana hitów. Wszystkie można już zamówić w przedsprzedaży.

W styczniu i lutym debiutują takie gry jak Resident Evil 2, Anthem, Metro Exodus i Far Cry: New Dawn.

re

Resident Evil 2 - premiera 25 stycznia

Resident Evil 2 to remake pod każdym względem. Z pracy kamery, przestarzałej grafiki i mechaniki nie zostało już nic, ale twórcy zadbali o zachowanie klimatu pierwowzoru. Efektem jest niecodzienna mieszanka klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Obowiązkowa pozycja dla miłośników horrorów.

PC:

PS4:

Xbox One:

h1

Metro Exodus - premiera 15 lutego

Wielu graczy uznaje serię Metro za najlepsze adaptacje powieści w historii gier. Exodus kontynuuje tradycję przenoszenia uniwersum Dmitrija Głuchowskiego na ekrany i monitory, oferując większe przestrzenie do eksploracji, zmienne pory roku i jeszcze więcej mutantów. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji początku roku.

PC:

PS4:

Xbox One:

h2

Far Cry: New Dawn - premiera 15 lutego

New Dawn to nie kolejna, pełnoprawna odsłona serii, ale coś w rodzaju Primal, czyli tytułu przejściowego. Kontynuujemy fabułę przedstawioną w Far Cry 5, trafiając do bardzo kolorowej, postapokaliptycznej wersji stanu Montana. Czeka otwarty świat, dziesiątki zadań pobocznych, odbijanie posterunków, polowania i wszystko, co najlepsze w serii.

PC:

PS4:

Xbox One:

h4

Anthem - premiera 22 lutego

Nowa gra legendarnego studia BioWare to sieciowa, kooperacyjna strzelanka sci-fi. Gra spodoba się jednak nie tylko miłośnikom Destiny i Warframe, bo jedną z największych atrakcji są tam javeliny, czyli bojowe pancerze. Egzoszkielety podzielono na klasy, więc każdy członek drużyny w inny sposób przysłuży się do zwycięstwa.

PC:

PS4:

Xbox One:

Anthem jest też dostępne w Edycji Legionu Świtu - z pakietami legendarnych pancerzy, broni i innymi bonusami.

PS4:

Xbox One:

h5

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami