Najbardziej oczekiwane gry początku roku - zobacz oferty przedsprzedaży

Metro Exodus, Resident Evil 2, Far Cry: New Dawn i Anthem. 

Choć cały rok 2019 zapowiada się obiecująco pod względem premier, to właśnie pierwsze miesiące są wypełnione po brzegi wyczekiwanymi tytułami i kandydatami do miana hitów. Wszystkie można już zamówić w przedsprzedaży.

W styczniu i lutym debiutują takie gry jak Resident Evil 2, Anthem, Metro Exodus i Far Cry: New Dawn.

re

Resident Evil 2 - premiera 25 stycznia

Resident Evil 2 to remake pod każdym względem. Z pracy kamery, przestarzałej grafiki i mechaniki nie zostało już nic, ale twórcy zadbali o zachowanie klimatu pierwowzoru. Efektem jest niecodzienna mieszanka klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Obowiązkowa pozycja dla miłośników horrorów.

PC:

PS4:

Xbox One:

h1

Metro Exodus - premiera 15 lutego

Wielu graczy uznaje serię Metro za najlepsze adaptacje powieści w historii gier. Exodus kontynuuje tradycję przenoszenia uniwersum Dmitrija Głuchowskiego na ekrany i monitory, oferując większe przestrzenie do eksploracji, zmienne pory roku i jeszcze więcej mutantów. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji początku roku.

PC:

PS4:

Xbox One:

h2

Far Cry: New Dawn - premiera 15 lutego

New Dawn to nie kolejna, pełnoprawna odsłona serii, ale coś w rodzaju Primal, czyli tytułu przejściowego. Kontynuujemy fabułę przedstawioną w Far Cry 5, trafiając do bardzo kolorowej, postapokaliptycznej wersji stanu Montana. Czeka otwarty świat, dziesiątki zadań pobocznych, odbijanie posterunków, polowania i wszystko, co najlepsze w serii.

PC:

PS4:

Xbox One:

h4

Anthem - premiera 22 lutego

Nowa gra legendarnego studia BioWare to sieciowa, kooperacyjna strzelanka sci-fi. Gra spodoba się jednak nie tylko miłośnikom Destiny i Warframe, bo jedną z największych atrakcji są tam javeliny, czyli bojowe pancerze. Egzoszkielety podzielono na klasy, więc każdy członek drużyny w inny sposób przysłuży się do zwycięstwa.

PC:

PS4:

Xbox One:

Anthem jest też dostępne w Edycji Legionu Świtu - z pakietami legendarnych pancerzy, broni i innymi bonusami.

PS4:

Xbox One:

h5

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami