Osoba, która wymyśli najbardziej chwytliwy slogan dla rzekomo „najpotężniejszej konsoli na świecie”, czyli Mad Box, w nagrodę otrzyma darmowe gry przez całe życie - poinformował na Twitterze dyrektor generalny Slightly Mad Studios, które ma zamiar wyprodukować sprzęt.

„Niech to będzie jasne. Najlepszy slogan dla Mad Box wygrywa 10 tysięcy i darmowe gry przez całe życie. To nie jest żart. Piszcie do mnie” - napisał Ian Bell na Twitterze.

W powyższej wypowiedzi nie jest jasno określone, czy mowa o 10 tysiącach dolarów, jednak w innym Tweecie Bell wspomina o zwycięzcy, który otrzyma „kasę i gry”.

mad2
Przesłano już dziesiątki różnych sloganów

Slightly Mad Studios poleciło użytkownikom Twittera ograniczyć się do jednej, najlepszej propozycji sloganu, zamiast publikować „wiele losowych haseł”. Bellowi szczególnie podoba się propozycja „U Mad, bro?”, czyli spopularyzowany przez memy tekst, tłumaczony często po polsku na „Problem?”.

Mad Box ma zadebiutować za ok. 3 lata i zaoferować 60 FPS przy rozdzielczości 4K. Wizualizacje projektu sugerują też między innymi rozsuwaną obudowę czy dotykowy, interaktywny panel z przodu konsoli.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz