Przedstawiciele firmy Capcom poinformowali, że 7 lutego na konsolach PS4 i Xbox One zadebiutuje drugie demo powstającej gry Devil May Cry 5. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się na PC.

Pierwsza wersja próbna produkcji ukazała się w ubiegłym miesiącu, choć wyłącznie na platformie Microsoftu. Poza tym była dostępna jedynie do 6 stycznia, w związku z czym nie można już pobrać stosownych plików.

Nie jest na razie jasne, co dokładnie zaoferuje kolejne demo. Capcom podkreśla jednak, że jest „nowe”, niewykluczone więc, że pozwoli zainteresowanym przetestować zupełnie inny fragment gry.

Poprzednie umożliwiało pokierowanie poczynaniami Nero, czyli jednego z trzech bohaterów, którzy znajdą się w produkcji. Korzystając z miecza i broni palnej gracze mogli zmierzyć się z bossem - dużych rozmiarów Goliathem.

Pełna wersja Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją czwartej części, a nie wydanego w 2013 roku tytułu, który był próbą zresetowania cyklu.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki