Teaser serii Alien wspomina o bohaterce Obcy: Izolacja

Wkrótce zapowiedź kontynuacji?

Prowadzony w serwisie Twitter oficjalny profil serii Alien opublikował tajemniczy teaser - w krótkim wideo wspomniano o głównej bohaterce wydanej w 2014 roku gry Obcy: Izolacja.

W trwającym kilkanaście sekund filmie pada nazwisko Amandy Ripley, czyli córki znanej z kinowej sagi Ellen. W treści wpisu dołączonego do nagrania podkreślono, że historia kobiety zasługuje na to, by została „opowiedziana”.

Nie wiadomo, czego dokładnie dotyczy materiał. Niewykluczone jednak, że chodzi o kontynuację wspomnianego Obcy: Izolacja, zwłaszcza, że w listopadzie zarejestrowano znak towarowy Alien: Blackout, który powiązano z grami wideo.

Zobacz też: Obcy: Izolacja - Poradnik, Opis przejścia

To jednak nie wszystko, ponieważ rok temu FoxNet Games - zajmujący się interaktywną rozrywką oddział wytwórni 21st Century Fox - przejął studio Cold Iron. Zespół założony przez byłych pracowników studia Cryptic - twórców sieciowych City of Heroes i Star Trek Online - przygotowuje strzelankę z ksenomorfami.

Należy jednak zwrócić uwagę, że teaser kończy się hasłem „czytaj, graj, oglądaj”, co może oznaczać, że Amanda będzie bohaterką większego projektu, rozwijanego nie tylko w formie gier, ale również za pomocą książek, komiksów i filmów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami