Fallout 76 - para fanów pobrała się w grze

Zorganizowano ślub i wesele.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku w nastawionej na sieciową rozgrywkę grze Fallout 76 miało miejsce dosyć nietypowe wydarzenie - dwójka fanów pobrała się w produkcji.

Internautka Rickforb wyjaśniła na Twitterze, że wraz ze swoim wybrankiem od niedawna są rzeczywiście małżeństwem, ale w prawdziwym życiu zrezygnowali z ceremonii. Za namową znajomego, postanowili zorganizować taką w tytule Bethesdy.

Ślub odbył się w muzeum Mothman, a późniejsze wesele pod wodą. Nie zabrakło obrączek, zaś parę połączył przyjaciel nowożeńców, ubrany w czerwony pancerz wspomagany. Nieoficjalnym sponsorem całego wydarzenia była Nuka Cola.

Państwo młodzi oczywiście nadal eksplorują postapokaliptyczne Appalachy. „Kapłan” ujawnił na forum Reddit, że małżeństwo spędza miesiąc miodowy w swoim rodzinnym domu, który położony jest w północnej części miasteczka Summersville.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Wirtualny ślub nie jest pierwszą podobną inicjatywą w grach. Twórcy Spider-Mana na prośbę jednego z fanów umieścili w swojej produkcji napis, którym chłopak chciał poprosić dziewczynę o rękę - oświadczyny zostały jednak odrzucone.

Fallout 76 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami