Pod koniec grudnia ubiegłego roku w nastawionej na sieciową rozgrywkę grze Fallout 76 miało miejsce dosyć nietypowe wydarzenie - dwójka fanów pobrała się w produkcji.

Internautka Rickforb wyjaśniła na Twitterze, że wraz ze swoim wybrankiem od niedawna są rzeczywiście małżeństwem, ale w prawdziwym życiu zrezygnowali z ceremonii. Za namową znajomego, postanowili zorganizować taką w tytule Bethesdy.

Ślub odbył się w muzeum Mothman, a późniejsze wesele pod wodą. Nie zabrakło obrączek, zaś parę połączył przyjaciel nowożeńców, ubrany w czerwony pancerz wspomagany. Nieoficjalnym sponsorem całego wydarzenia była Nuka Cola.

Państwo młodzi oczywiście nadal eksplorują postapokaliptyczne Appalachy. „Kapłan” ujawnił na forum Reddit, że małżeństwo spędza miesiąc miodowy w swoim rodzinnym domu, który położony jest w północnej części miasteczka Summersville.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Wirtualny ślub nie jest pierwszą podobną inicjatywą w grach. Twórcy Spider-Mana na prośbę jednego z fanów umieścili w swojej produkcji napis, którym chłopak chciał poprosić dziewczynę o rękę - oświadczyny zostały jednak odrzucone.

Fallout 76 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki