Wznowiono prace nad modem przenoszącym Fallouta 3 na silnik Fallouta 4

Twórcy obeszli problem z plikami dźwiękowymi.

Grupa odpowiedzialna za Capital Wasteland - ambitnej modyfikacji przenoszącej grę Fallout 3 na silnik czwartej części cyklu - oznajmiła, że po przerwie postanowiła wznowić prace nad projektem.

Rozwój moda wstrzymano w marcu ubiegłego roku, gdy po konsultacjach z Bethesdą okazało się, że wykorzystanie dubbingu oraz innych dźwięków z oryginalnej produkcji jest niemożliwe ze względów prawnych.

Autorzy nie chcieli jednak porzucać dotychczasowej pracy i zdecydowali się pójść okrężną drogą. Wbrew wcześniejszym obiekcjom wobec takiego rozwiązania, postanowili na nowo nagrać wszystkie kwestie, czyli około 45 tysięcy linii dialogowych.

Zobacz też: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Zespół przygotowujący projekt składa się obecnie z kilku osób. Grupa szuka nowych członków - przede wszystkim aktorów, ale również projektantów poziomów, animatorów oraz artystów specjalizujących się zarówno w grafice 2D, jak i 3D.

Plany twórców Capital Wasteland są ambitne - chcą odtworzyć wszystkie treści z Fallouta 3 na silniku czwartej odsłony cyklu. W lutym ubiegłego roku informowali, że przygotowali główne misje i ukończyli około 40 procent wirtualnego pustkowia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami