Jeśli pasjonujesz się grami wideo, lubisz pracować z tekstem, świetnie posługujesz się językiem polskim, jesteś otwarty w kontaktach z ludźmi, znasz rynek gier wideo, a do tego jesteś profesjonalistą, poszukującym nowych wyzwań i ceniącym stabilną pracę w przyjaznej firmie, zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Poszukujemy doświadczonego redaktora (Senior Editor) do zespołu Eurogamer.pl - osoba będzie blisko współpracować z redaktorem naczelnym, news editorem oraz managing directorem, bezpośrednio wpływając na rozwój i bieżące funkcjonowanie serwisu.

Oferujemy:

  • wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia (przedział 2200-2600 zł netto);
  • pełny etat, umowa o pracę;
  • pracę w systemie zdalnym (telepraca), w klasycznym 8-godzinnym dniu pracy, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji w zespole;
  • system premii zależnych od osiąganych wyników oglądalnościowych przez serwis;
  • premię roczną;
  • szkolenia wewnętrzne, know-how, wiedzę i możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia;
  • pracę w drugim pod względem popularności serwisie o grach wideo w Polsce, będącym częścią sieci Gamer Network Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii;
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy, w zespole nastawionym na osiąganie fantastycznych celów;
  • stabilną pracę w firmie, która od ponad sześciu lat jest wydawcą serwisu Eurogamer.pl;
  • wspólne wyjazdy integracyjne.

Stałe obowiązki i odpowiedzialność:

  • kreatywny udział w pracach bieżących nad serwisem Eurogamer.pl (dział informacyjny, recenzje, poradniki, artykuły);
  • redakcja i korekta tekstów od autorów wewnętrznych i zewnętrznych (weryfikacja jakości merytorycznej, korekta tekstów);
  • publikacja tekstów przez system CMS;
  • planowanie bieżących publikacji recenzji, artykułów i działu Digital Foundry;
  • aktywne współzarządzanie rezerwacjami (pilnowanie, aktualizacja dat, zmiany statusów);
  • nadzór nad terminami premier gier;
  • bieżąca współpraca z Redaktorem Naczelnym (harmonogram publikacji, konsultacja merytoryczna);
  • dbanie o regularne aktualizacje materiałów redakcyjnych (zestawienia, artykuły);
  • wymyślanie oraz realizacja pomysłów na artykuły (sektory: gry wideo, technologie, platformy VoD);
  • dyżury w dziale informacyjnym (wymóg konieczny: umiejętność przygotowywania tekstów informacyjnych);
  • aktywne współtworzenie działu poradników (praca nad poradnikami jest częścią tego stanowiska, treści autorskie i tłumaczenia);
  • recenzowanie gier;
  • przygotowywanie artykułów o grach (zestawienia, artykuły premierowe, publicystyka);
  • tłumaczenia artykułów w ramach sieci Gamer Network;
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne na pokazy gier wideo.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • regularne granie w gry wideo i pasja - wymóg bezwzględny;
  • znajomość rynku gier wideo (wydawcy, producenci, gry, media) - wymóg konieczny;
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w mediach o grach wideo lub pokrewnych;
  • własny sprzęt (wysokiej jakości komputer), posiadanie konsoli PS4/Xbox One jest wymogiem koniecznym;
  • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim - wymóg konieczny;
  • dobra organizacja własnej pracy w domu (praca zdalna), terminowość, rzetelność i odpowiedzialność - warunki konieczne;
  • doświadczenie przy realizacji poradników do gier będzie dużym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przeprowadzania wywiadów i tłumaczenie artykułów w ramach sieci Gamer Network;
  • przynajmniej podstawowa znajomość programu graficznego, np. Adobe Photoshop;
  • chęć do pracy na interdyscyplinarnym stanowisku pracy, otwartość na wyzwania i chęć ciągłego rozwoju w obrębie nowoczesnych mediów internetowych.

Jak aplikować?

  • wyślij zgłoszenie na adres: praca@eurogamer.pl;
  • temat wiadomości: Aplikacja Senior Editor;
  • załącz CV, napisz coś o sobie (koniecznie zawrzyj odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym wypadku Twoja aplikacja zostanie trwale usunięta - klauzulę znajdziesz na dole niniejszego ogłoszenia);
  • koniecznie załącz próbkę lub próbki umiejętności: artykuł, tekst informacyjny i/lub recenzję gry, ewentualnie link/i do opublikowanych materiałów;
  • zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia 2019 roku, ale po znalezieniu odpowiedniej osoby, rekrutacja może zostać zamknięta.

W związku z dużą liczbą zgłoszeń przy poprzednich rekrutacjach, odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Senior Editor, ogłoszonego 4 stycznia 2019 r. na portalu Eurogamer.pl i prowadzonego przez firmę Eurogamer Polska. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1. Kontakt z administratorem danych: kontakt@eurogamer.pl.

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały