Do Xbox Game Pass, czyli jednej z abonamentowych usług Microsoftu, dołączyło w 2018 roku 116 gier - wynika z infografiki opublikowanej przez amerykański koncern za pośrednictwem Twittera.

Poinformowano też, że 17 produkcji dodano do biblioteki dostępnych tytułów w momencie premiery. Wspomniane 116 gier pochodziło od 65 różnych wydawców i reprezentowało 11 gatunków.

W przeciągu ubiegłych 12 miesięcy do Game Pass trafiły między innymi Darksiders 2 i 3, NBA 2k17, Rise of the Tomb Raider, Warhammer: Vermintide 2, Wolfenstein: The New Order, Metro 2033 Redux, Sniper Elite 4 czy Hellblade: Senua's Sacrifice. Nie zabrakło też oczywiście Forza Horizon 4, State of Dacay 2 i Sea of Thieves.

gp
Microsoft prezentuje dane za 2018 rok

Przypomnijmy, że Microsoft planuje rozszerzyć usługę również na PC. Obecnie posiadacze komputerów mogą wykupić abonament, ale zagrają tylko w część tytułów z katalogu.

Zobacz: Xbox Game Pass - co to jest, jak kupić, lista gier

Game Pass zapewnia dostęp do stale powiększanej biblioteki tytułów, a także gier Microsoftu na premierę. Miesięczny koszt usługi to 40 zł.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaForza Horizon 4 - Recenzja

Fenomenalna część kultowej serii.

Forza Horizon 4 - Horizon Life: tryby i opcje

Dołączamy do rozgrywki wieloosobowej i bawimy się z przyjaciółmi.

Forza Horizon 4 - dom aukcyjny, kupowanie i sprzedawanie samochodów

Nabywamy nowe auta w salonie i licytujemy na aukcjach.

Forza Horizon 4 - zapomniane wozy: wszystkie garaże (mapa)

Odnajdujemy garaże z zapomnianymi samochodami.

Reklama