Sezon 7 w Fortnite trwa. Jednym z wyzwań 5 tygodnia jest taniec na szczycie wieży wodnej oraz innych wzniesieniach na mapie - pierwsza lokacja to tylko jeden etap zadania.

Poniżej wyjaśniamy, jak wykonać zadanie i gdzie znaleźć wszystkie wymienione wieże. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób tańczy się w Fortnite, odpowiedź na pytanie również znajdziesz w tym poradniku.

Podczas wykonywania zadania pamiętaj, aby zawsze tańczyć na wieżach - nie obok nich. Rodzaj i długość tańca nie mają tu znaczenia.

w1

Etap 1: Zatańcz na szczycie wieży wodnej

Początek wyzwania rozgrywa się na wieży wodnej. Niewykluczone, że rozpoznajesz to miejsce, bo lokacja często jest często odwiedzana przez graczy. To Sklepowa Sadyba. Wspomnianą wieżę znajdziesz w północno-wschodniej części miasteczka.

w2

Etap 2: Zatańcz na szczycie wieży strażnika

Teraz pora na wieżę strażnika. To najprawdopodobniej najwyższa struktura w grze - drewniana wieża znajdująca się w centralnej części Samotnego Schroniska.

w3

Etap 3: Zatańcz na szczycie wieży kontroli lotów

Ostatnia na liście jest wieża kontroli lotów, którą znajdziesz na lotnisku w Lodowych Lądowiskach, w śnieżnej, południowo-zachodniej części mapy.

w4

Fortnite - jak tańczyć?

Powyżej wskazujemy, gdzie musisz dotrzeć w opisywanym tu wyzwaniu. Na miejscu musisz zatańczyć. Jak to zrobić?

Będąc już przy takim znaku wystarczy wcisnąć B lub d-pad w dół, żeby wybrać emotkę tańca. Oczywiście przed meczem trzeba ją wyposażyć w menu emotek, ale domyślnie podstawowy taniec jest dostępny zawsze (więc jeśli go nie wymienialiśmy, powinien być w kole reakcji).

Kiedy zatańczysz, na ekranie zobaczysz wskaźnik postępującego wyzwania.

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 7 - wyzwania tygodniowe

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały