Trwa właśnie 7 sezon rozgrywek w Fortnite. Jednym z zadań 5 tygodnia jest wyzwanie związane z przeszukaniem obszaru między kamiennym olbrzymem, pomidorem w koronie i okrążonym drzewem.

Jeżeli jesteś stałym graczem Fortnite, na pewno kojarzysz tego typu zadania: nieco trudniejsze od innych wyzwania, które każą uruchomić raczej szare komórki i pamięć niż refleks.

Tak jak zwykle, twoim zadaniem jest odnalezienie gwiazdki, dzięki czemu zaliczysz wyzwanie. Jeżeli nie masz ochoty rozwiązywać zagadki, nie musisz odnajdywać miejsc wymienionych w zadaniu - możesz przejść od razu do lokacji z nagrodą.

p1

Gdzie znaleźć kamiennego olbrzyma, pomidora w koronie i okrążone drzewo

Jeżeli nie chcesz od razu przejść do gwiazdki, możesz rozpocząć poszukiwania sam, udając się do wspomnianych miejsc.

Najłatwiejszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań będzie „pomidor w koronie”. Już sama nazwa powinna cię nakierować w dobrą stronę. Kamiennego olbrzyma mogłeś już widzieć, ale niewykluczone, że go nie pamiętasz. Najtrudniejsza część zagadki to okrążone drzewo.

  • Pomidor w koronie powinien być twoim pierwszym celem. Znajdziesz go w Pomidorowym Przysiółku, w północno wschodniej części mapy. Na budynku we wschodniej części lokalizacji zobaczysz pomidora.
  • Kamienny olbrzym to po prostu specyficznie ułożone kamienie. Giganta znajdziesz wśród innych skał, na wzgórzu na wschód od Pomidorowego Przysiółka.
  • Okrążone drzewo to najtrudniejsza wskazówka, bo jest ich w grze kilka. Tutaj mowa o drzewie na wzgórzu znajdującym się na północny wschód od Pomidorowego Przysiółka. Otaczają je kamienie.

Na poniższej mapie zaznaczyliśmy lokalizację wszystkich wspomnianych miejsc, więc możesz już wyruszyć na poszukiwania. Gwiazdka znajduje się w okolicach środka trójkąta, jaki wyznaczają opisywane punkty.

p22

Lokalizacja gwiazdki

Nie ma znaczenia, czy odnalazłeś miejsca z zagadki - przedstawione w poprzednim punkcie poradnika - czy też od razu przeszedłeś do tej sekcji. Wszystko sprowadza się do znalezienia gwiazdki, którą umieszczono w określonym punkcie na mapie.

p33

To tuż niedaleko drewnianego mostu we wschodniej części Pomidorowego Przysiółka. W tym miejscu powinieneś dostrzec dwie ustawione przy drodze skały, a między nimi część terenu pozbawioną trawy.

Wystarczy tam podejść i skorzystać z przycisku wyświetlonego na ekranie. Zadanie wykonane.

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 7 - wyzwania tygodniowe

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały