Aktualizacja do Fallout 76 pozwoli graczom wcielić się w sprzedawcę

Nowe misje i cotygodniowe wydarzenia w kolejnych rozszerzeniach.

Fallout 76 wzbogaci się o nowy system kupowania i sprzedawania przedmiotów pomiędzy graczami - poinformowała Bethesda na swojej oficjalnej stronie. Nie wiadomo jednak, kiedy deweloperzy wprowadzą funkcję.

Na razie nie ujawniono szczegółów na temat ewentualnych stoisk handlowych, ale niewykluczone, że użytkownicy będą mogli założyć własny sklep. Twórcy gry podkreślali wielokrotnie, że chcą, aby gracze wcielali się w rolę postaci niezależnych. Może to oznaczać kolejne „profesje” w przyszłości.

Producent postapokaliptycznej strzelanki podzielił się także pozostałymi planami na obecny rok. Możemy spodziewać się nowych krypt do eksploracji, misji, specjalnych wydarzeń cotygodniowych oraz zmienionego trybu PvP, który pojawi się na początku roku.

Zaplanowana na styczeń aktualizacja poprawi szereg błędów zgłoszonych przez społeczność gry. Więcej szczegółów na temat wszystkich zmian poznamy wkrótce.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada na PC, Xbox One i PS4. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, produkcja nastawiona jest na rozgrywkę multiplayer.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami