Sony szuka osób do prac nad nowym „rozdziałem filmowej opowieści”

Kolejną odsłoną Uncharted?

Zajmujące się animacjami PlayStation Visual Arts Services Group opublikowało szereg ogłoszeń o pracę. Dotyczą realizowanego wspólnie z innym studiem Sony projektu, który może być kolejną odsłoną cyklu Uncharted.

Zlokalizowany w San Diego zespół poszukuje między innymi głównego artysty postaci - deweloper miałby być zaangażowany w powstawanie „następnego rozdziału filmowej opowieści” (dzięki, GamingBolt).

Firma chce zatrudnić też starszego animatora związanego z rozgrywką i starszego programistę interfejsu użytkownika. Z opisu obu stanowisk wynika, że kandydaci muszą mieć doświadczenie w tworzeniu „wysokiej jakości gier action adventure z perspektywy trzeciej osoby”.

Nie jest jasne, nad czym dokładnie pracuje studio. Wzmianki o gatunku i „następnym rozdziale filmowej opowieści” mogą jednak oznaczać, że tajemniczym projektem jest kolejna odsłona Uncharted.

Jakiś czas temu autorzy cyklu podkreślali, że choć historia Nathana Drake'a została zakończona, w uniwersum jest miejsce na opowieści z innymi bohaterami. Ostatnią częścią jest wydane w sierpniu 2017 roku Zaginione Dziedzictwo, które skupia się na Chloe Frazier.

Zobacz też: Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Poradnik, Solucja

Warto zaznaczyć, że PlayStation Visual Arts w przeszłości pomagało studiom Naughty Dog, Kojima Productions, Guerilla Games, Sucker Punch i Santa Monica. Deweloperzy w swoim dorobku mają między innymi gry z serii The Last of Us i Killzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami