GTA Online otrzymało tryb w stylu Rocket League

Zabawy z wybuchową piłką.

Z okazji świąt twórcy GTA Online przygotowali szereg atrakcji. Produkcja wzbogaciła się między innymi o Piłkę bombową - dostępny na Arenie tryb, który pod względem rozgrywki przypomina popularne Rocket League.

W wariancie gracze zasiadają za kierownicą opancerzonych samochodów. Zadaniem uczestników zabawy jest przeniesienie dużych rozmiarów ładunków wybuchowych na połowę przeciwników przed detonacją.

Warto jednak zaznaczyć, że w nowym trybie można rywalizować tylko przez ograniczony czas - do 14 stycznia. Wszystkie zmagania są nagradzane podwójną liczbą wirtualnych dolarów, a także punktów RP.

Zobacz też: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Podobny bonus użytkownicy otrzymują za inne wyzwania, w tym zlecenia klientów i klubu motocyklowego, dozbrojeniowe zadania sprzedaży oraz misje przemytnicze. Poza tym kluby nocne wygenerują podwójne przychody, a ochroniarze i partnerzy dostaną większe wypłaty.

To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie sklepu Legendary Motorsport jest auto Grotti Itali GTO, zaś osoby, które uruchomią GTA Online przed 7 stycznia, zdobędą za darmo koszulki Grotti i Weeny. Do tego szereg obniżek na wirtualne przedmioty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami