Stroje Ezia i Bayeka z Assassin's Creed trafiły do Monster Hunter World

Na razie tylko na konsolach.

W konsolowym Monster Hunter World rozpoczęło się specjalne wydarzenie, w ramach którego można zdobyć stroje bohaterów serii Assassin's Creed. Kostiumy pozwalają przebrać postać za Ezia i Bayeka.

Akcja potrwa jedynie przez kilkanaście dni - do 10 stycznia. W późniejszym terminie pojawi się również na PC, aczkolwiek na razie nie ujawniono dokładnego terminu startu wyzwania na komputerach osobistych.

Gracze muszą stawić czoła trzem stworom - Odogoronowi, Deviljhowi i Lunastrze. Z bestiami można walczyć wielokrotnie, a pokonanie każdego nagradzane jest piórem Senu, czyli orła z Assassin's Creed Origins. Pierwsze dwie sztuki odblokowują strój Bayeka, a drugi zestaw kostium Ezia.

Zobacz też: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Nie jest to pierwszy raz, gdy zabójcy w kapturach zawitali do innej produkcji. W For Honor trwa obecnie wydarzenie, które pozwala walczyć u boku włoskiego Asasyna przeciwko Templariuszom dowodzonym przez Cesare Borgię.

Monster Hunter World słynie zaś z podobnych inicjatyw. W przeszłości w grze pojawił się kostium Aloy z Horizon: Zero Dawn, a także stroje Dantego z Devil May Cry i Ryu ze Street Fighter. Natomiast na początku 2019 roku tytuł wzbogaci się o wiedźmina Geralta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami