Projektanci Dark Souls pracują nad dwiema niezapowiedzianymi grami

Ujawnił szef From Software.

Odpowiedzialne między innymi za Bloodborne oraz serię Dark Souls studio From Software ujawniło, że obecnie prowadzi prace nad dwoma niezapowiedzianymi dotychczas tytułami.

W rozmowie z japońskim serwisem 4Gamer szef firmy - Hidetaka Miyazaki - sprecyzował słowa z 2016 roku, gdy stwierdził, że zespół przygotowuje trzy i pół projektu. „Połówką” była wydana na PS VR gra Déraciné, a „pełną” zaprezentowane w czerwcu Sekiro: Shadows Die Twice.

From Software pracuje więc jeszcze nad dwiema dużymi produkcjami (dzięki, Gematsu). Szczegóły nie są znane, choć Japończyk obiecał, że obie będą przypominały wcześniejsze tytuły studia, co oznacza, że gracze powinni oczekiwać wysokiego poziomu trudności.

sekiro
Poza Sekiro: Shadows Die Twice studio From Software pracuje nad dwiema grami

Zobacz też: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja

Dodatkowe detale poznamy jednak niezbyt szybko. Menedżer podkreślił bowiem, że wraz ze swoimi deweloperami potrzebuje „nieco więcej czasu”, by powstające produkcje można było pokazać szerszej publiczności.

Nie jest jasne, czy wśród tytułów jest kontynuacja Bloodborne. Fani liczyli na zapowiedź gry po tym, jak we wspomnianym Déraciné znaleźli odniesienie do cyklu. Miyazaki zaznaczył jednak, że nawiązanie było zwykłym easter-eggiem, którego żałuje, bo wprowadziło ludzi w błąd.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami