Nieoficjalnie: Battlefield 5 otrzyma transakcje cyfrowe w styczniu

Sugeruje Amazon.

Battlefield 5 w przyszłym miesiącu wzbogaci się o opcjonalne transakcje cyfrowe dokonywane za prawdziwe pieniądze - wynika z informacji ujawnionych przez amerykański Amazon.

W ofercie internetowego sklepu pojawił się pakiet 6 tysięcy sztuk wirtualnej waluty do gry studia DICE w wersji Xbox One. Według karty katalogowej, stosowny kod zostanie wysłany zamawiającym 18 stycznia. Cenę ustalono na równowartość 49,99 dolarów (około 188 zł).

Twórcy strzelanki nie ukrywali, że dodadzą transakcje cyfrowe, aczkolwiek podkreślali, że dopiero po premierze tytułu. Chcieli, aby gracze najpierw zapoznali się z pozycją oraz przygotowanym przez deweloperów systemem postępów.

Kupowana za pieniądze tak zwana waluta Battlefield pozwoli nabywać jedynie przedmioty kosmetyczne, które nie wpłyną na rozgrywkę. Zainteresowani zdobędą między innymi kurtki, maskowanie twarzy i skórki dla broni.

Zobacz też: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Warto zaznaczyć, że gra oferuje już gromadzoną w trakcie zmagań kasę kompanii. Ta również służy do odblokowywania szeregu rozmaitych elementów wyposażenia dla prowadzonego przez gracza żołnierza.

Battlefield 5 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami