Netflix zamówi kolejne sezony serialu Wiedźmin?

Platforma jest zadowolona z produkcji.

Netflix jest bliski zamówienia kilku kolejnych sezonów realizowanego dla platformy serialu „Wiedźmin” - wynika z informacji pozyskanych przez jednego z redaktorów portalu Geeks WorldWide.

We wpisie opublikowanym na Twitterze dziennikarz KC Walsh ujawnił, że serwis streamingowy jest „bardzo zadowolony” z powstającej adaptacji przygód Geralta. Na tyle, że przed lub po premierze produkcji powinien wydać zgodę na stworzenie następnych odsłon.

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają charakter nieoficjalny. Warto jednak zaznaczyć, że w przeszłości redaktor dostarczał sprawdzonych wieści między innymi na temat filmów na bazie komiksów DC (dzięki, ComicBook).

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

W głównego bohatera wcieli się Henry Cavill, który w swojej karierze ma występ w roli Supermana. W obsadzie są również Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer i Anna Shafter jako Triss. Pojawi się też Polak - Maciej Musiał.

Serial „Wiedźmin” zadebiutuje w 2019 roku na platformie Netflix. Zdjęcia do pierwszego sezonu produkcji trwają obecnie na Węgrzech.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami