Netflix zamówi kolejne sezony serialu Wiedźmin?

Platforma jest zadowolona z produkcji.

Netflix jest bliski zamówienia kilku kolejnych sezonów realizowanego dla platformy serialu „Wiedźmin” - wynika z informacji pozyskanych przez jednego z redaktorów portalu Geeks WorldWide.

We wpisie opublikowanym na Twitterze dziennikarz KC Walsh ujawnił, że serwis streamingowy jest „bardzo zadowolony” z powstającej adaptacji przygód Geralta. Na tyle, że przed lub po premierze produkcji powinien wydać zgodę na stworzenie następnych odsłon.

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają charakter nieoficjalny. Warto jednak zaznaczyć, że w przeszłości redaktor dostarczał sprawdzonych wieści między innymi na temat filmów na bazie komiksów DC (dzięki, ComicBook).

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

W głównego bohatera wcieli się Henry Cavill, który w swojej karierze ma występ w roli Supermana. W obsadzie są również Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer i Anna Shafter jako Triss. Pojawi się też Polak - Maciej Musiał.

Serial „Wiedźmin” zadebiutuje w 2019 roku na platformie Netflix. Zdjęcia do pierwszego sezonu produkcji trwają obecnie na Węgrzech.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami