World War 3 z polską wersją językową i nową mapą do trybu team deathmatch

W kolejnej aktualizacji.

Deweloperzy z gliwickiego studia The Farm 51 opublikowali finalną wersję dostępnej dotychczas na serwerze testowym aktualizacji nastawionej na sieciowe zmagania strzelanki World War 3.

Jedną z kluczowych nowości wprowadzonych przez twórców jest polska lokalizacja. To jednak nie wszystko, ponieważ przygotowano stosowne tłumaczenia dla graczy posługujących się językami niemieckim i rosyjskim.

Produkcja wzbogaciła się również o nową mapę do trybu team deathmatch - planszę osadzono na przedmieściach Berlina. Pojawił się też prototyp areny na terenie Smoleńska, obecny już w testowej wersji aktualizacji.

Poza tym zaimplementowano kolejne elementy wyposażenia, w tym karabin Scar H, uniform amerykańskiego korpusu piechoty morskiej wraz z 5 kamuflażami, 5 skórek dla broni i 6 modeli kolorystycznych pojazdów. Do tego czołg Abrams.

Ponadto projektanci znacząco skrócili czasy ładowania i zmniejszyli zużycie pamięci RAM. Dodali także między innymi nowy system odradzania w trybie Warzone, przypisany do klawisza Y szybki czat głosowy i limit noszonego ekwipunku. Poprawiono też balans rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami