Materiał z Dark Souls 3 pokazuje przeciwników z wersji alpha

Zmienionych lub usuniętych.

Jeden z fanów produkcji studia From Software - Lance McDonald - opublikował kolejny materiał prezentujący elementy usunięte z Dark Souls 3 lub zachowane, ale w mocno zmienionej formie.

Wideo rozpoczyna pokaz wczesnej wersji przeciwnika znanego jako Oceiros. Boss początkowo miał nosić na rękach dziecko (o imieniu Ocelotte), które w pewnym momencie potyczki miażdżył uderzeniem o ziemię.

To nie wszystko, ponieważ oryginalne ataki stwora nie bazowały na lodzie, a ogniu. Inaczej wyglądała również arena walki z bestią - deweloperzy zamierzali umieścić na planszy szereg widmowych mieczy.

Zobacz też: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja

W dalszej części nagrania przedstawiono szeregowego przeciwnika usuniętego z gry - poruszającą się o lasce istotę ze skorupą chroniącą plecy. Warto zaznaczyć, że kreatura pojawiła się w finalnym Dark Souls 3, ale jako niegroźna postać niezależna.

McDonald regularnie publikuje materiały poświęcone treściom wyciętym z produkcji w wersji alpha. Niedawno na przykład ujawnił interesujące mechaniki rozgrywki, które ostatecznie nie trafiły do tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami