Materiał z Dark Souls 3 pokazuje przeciwników z wersji alpha

Zmienionych lub usuniętych.

Jeden z fanów produkcji studia From Software - Lance McDonald - opublikował kolejny materiał prezentujący elementy usunięte z Dark Souls 3 lub zachowane, ale w mocno zmienionej formie.

Wideo rozpoczyna pokaz wczesnej wersji przeciwnika znanego jako Oceiros. Boss początkowo miał nosić na rękach dziecko (o imieniu Ocelotte), które w pewnym momencie potyczki miażdżył uderzeniem o ziemię.

To nie wszystko, ponieważ oryginalne ataki stwora nie bazowały na lodzie, a ogniu. Inaczej wyglądała również arena walki z bestią - deweloperzy zamierzali umieścić na planszy szereg widmowych mieczy.

Zobacz też: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja

W dalszej części nagrania przedstawiono szeregowego przeciwnika usuniętego z gry - poruszającą się o lasce istotę ze skorupą chroniącą plecy. Warto zaznaczyć, że kreatura pojawiła się w finalnym Dark Souls 3, ale jako niegroźna postać niezależna.

McDonald regularnie publikuje materiały poświęcone treściom wyciętym z produkcji w wersji alpha. Niedawno na przykład ujawnił interesujące mechaniki rozgrywki, które ostatecznie nie trafiły do tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami