W miniony weekend odbyły się zamknięte testy alpha powstającej strzelanki The Division 2. Osoby, które miały okazję sprawdzić grę, chwalą produkcję - uważają, że jest lepsza od poprzedniej części.

Testerzy nie mogą oczywiście ujawniać żadnych szczegółów na temat mechanizmów zabawy czy oferowanych treści. Zakaz nie przeszkodził jednak w dzieleniu się ogólnymi wrażeniami z rozgrywki (dzięki, IGN).

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie keenerwashere uważa, że choć gra posiada błędy - co jest normalnym zjawiskiem w tej fazie rozwoju - wydaje się znacznym krokiem wprzód względem pierwszej odsłony. Zaznacza też, że zapoznał się jedynie z malutką częścią tytułu.

„W The Division rozegrałem ponad 500 godzin. Po około 10 godzinach z alphą kontynuacji, bardzo podoba mi się kierunek, w którym zmierza! Wprowadzono mnóstwo dobrych zmian i jeśli Ubisoft wysłucha opinii, ta produkcja będzie epicka! - pisze zaś UX Gun na Twitterze.

„Ze względu na NDA nie mogę zbyt wiele powiedzieć o alphie The Division 2. Mogę jedynie ujawnić, że naprawdę czekam na grę. Wiele rzeczy, które mnie martwiły w pierwszej, wyeliminowano lub poprawiono” - przekonuje z kolei h500.

Niektórzy testerzy zaczęli publikować materiały prezentujące rozgrywkę z wczesnej wersji strzelanki, łamiąc tym samym nakaz nałożony przez wydawcę. Przedstawiciele Ubisoftu regularnie jednak usuwają podobne nagrania.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca na PC, PS4 i Xbox One. Wcześniej odbędzie się beta dla osób składających zamówienia przedpremierowe.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki