Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Joaquin Arroyo

Zlecenie z Timbleweed.

Zlecenie na Joaquina Arroyo to jedno z ostatnich dostępnych w grze. Pojawia się dopiero po wykonaniu zadania Dochodowe zatrudnienie w drugiej części epilogu.

Dodatkowym wymogiem potrzebnym do odblokowania zlecenia jest wzięcie udziału w jednym z przypadkowych spotkań w grze - egzekucji Del Lobo w mieście Tumbleweed. Miejsce, w którym odbywa się to wydarzenie losowe, zaznaczyliśmy na mapie. To niedaleko budynku więzienia.

egzemap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Właściwe zlecenie

Jeżeli wziąłeś już udział w losowym wydarzeniu, wejdź do więzienia, zabierz list gończy ze ściany i przeczytaj jego treść. Gra zaznaczy miejsce przebywania przestępcy na mapie - ikoną czaszki z symbolem dolara. To na południe od Tumbleweed.

Gdy dojedziesz na miejsce, biała ikona zniknie, odkrywając położenie wrogów. Del Lobo znajdują się w dużym drewnianym budynku i dyskutują nad zabiciem więźnia.

j1

Przeciwników jest tylko dwóch, więc wyeliminuj ich szybko za pomocą Zabójczej precyzji. Wypytaj przetrzymywanego chłopaka o Arroyo, a gra zaznaczy żółtym punktem nową lokalizację koło torów. Udaj się tam.

Podążając wzdłuż torów szybko trafisz na trzech przestępców. Uważaj jednak, bo jeden z nich to Arroyo, a musisz go dostarczyć żywego. To Del Lobo w czerwonej koszuli, oznaczony na minimapie jako czerwona czaszka.

j2

Pozbądź się więc pomocników, a potem goń Joaquina, który zacznie uciekać. Możesz go dogonić jeszcze zanim wsiądzie na konia lub złapać na lasso w trakcie pościgu. Spętaj przestępcę i wrzuć go na wierzchowca.

j3

Wróć do Tumbleweed po żółtej trasie. Na miejscu umieść Del Lobo w celi i odbierz z biurka nagrodę - 60 dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami