Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Esteban Cortez

Zlecenie z Timbleweed.

Zlecenie na Estebana Corteza to ostatnie takie wyzwanie w RDR 2. Pojawia się dopiero po wykonaniu zadania Dochodowe zatrudnienie w drugiej części epilogu.

Dodatkowym wymogiem potrzebnym do odblokowania zlecenia jest wzięcie udziału w jednym z przypadkowych spotkań w grze - egzekucji Del Lobo w mieście Tumbleweed. Miejsce, w którym odbywa się to wydarzenie losowe, zaznaczyliśmy na mapie. To niedaleko budynku więzienia.

egzemap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Właściwe zlecenie

Jeżeli wziąłeś już udział w losowym wydarzeniu, udaj się do więzienia w Timbleweed (2), weź list gończy i przeczytaj go. Gra zaznaczy miejsce pobytu przestępcy na mapie - ikoną czaski z dolarem.

emap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Cortez przebywa w miejscu na południowy-zachód od Timbleweed. Udaj się tam i trzymaj się torów. Przez kopalnią znajduje się kilku Del Lobo, którzy strzelają w dynamit w locie.

e1

Pozbądź się pierwszej grupy wrogów i wejdź do kopalni. Cortez jest na końcu torów, ale zanim tam dojdziesz, spotkasz jeszcze dwóch jego pomocników.

e2

Przywódca nie będzie agresywny, więc spokojnie zarzuć na niego lasso, spętaj go, a potem podnieś i kieruj się w stronę wyjścia z kopalni.

Gdy wydostaniesz się na zewnątrz, zostaniesz zaatakowany od tyłu, z góry. Najlepiej aktywować Zabójczą precyzję i wyeliminować wszystkich trzech przeciwników na raz.

e3

Zarzuć Estebana na konia i udaj się do więzienia w Timbleweed - po żółtej trasie. Wrzuć Corteza do celi, a potem odbierz z biurka nagrodę - 65 dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami