Dziennikarze serwisu IGN opublikowali nowy materiał poświęcony zręcznościowej strzelance Crackdown 3. Nagranie prezentuje fragmenty rozgrywki z kampanii fabularnej gry.

Opatrzony komentarzem dyrektora kreatywnego projektu - Josepha Statena - film pokazuje etap z początku produkcji. Gracz musi zniszczyć kopalnię należącą do jednej z dywizji Terra Nova, czyli przestępczej organizacji kontrolującej wyspę New Providence. Oczywiście nie obyło się bez walki i chaosu.

Celem misji jest uszkodzenie głównej maszynerii na terenie obiektu. Po wykonaniu zadania, pojawia się pełniący funkcję bossa nadzorca placówki - osobnik zasiadający za sterami robota kroczącego. Nie pokazano jednak starcia z samym przeciwnikiem.

W grze do wyboru jest kilkunastu zróżnicowanych agentów z unikalnymi dla siebie cechami i zdolnościami. Warto zaznaczyć, że twórcy przygotowali osobne miejsca zapisu dla postaci i lokacji, pojawi pojawi się więc opcja odwiedzania obszarów z późniejszych etapów bohaterami na niskim poziomie doświadczenia.

Crackdown 3 zadebiutuje 15 lutego na PC z Windows 10 i konsoli Xbox One. Poza kampanią fabularną, tytuł zaoferuje tryb sieciowy dla maksymalnie dziesięciu osób.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.