Jedno z wyzwań w 7 sezonie Fortnite Battle Royale każe nam szukać konkretnych drzwi i dzwonić dzwonkami, które przy nich znajdziemy. Co więcej, należy to zrobić w jednym meczu. Tutaj tłumaczymy, jak wykonać wyzwanie Zadzwoń do drzwi różnych nazwanych lokacji.

Warto zaznaczyć, że jest to wyzwanie dostępne tylko dla tych graczy, którzy wykupią Karnet Bojowy aktualnego sezonu rozgrywek.

Na tej stornie:

Jak działają dzwonki

Opisywane tu wyzwanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Mogłoby się wydawać, że szukanie dzwonków będzie wymagające, a obiekt poszukiwań okaże się ukryty. Na szczęście nie.

Okazuje się, że twórcy dodali dzwonki praktycznie przy każdych drzwiach do różnych domów w nazwanych lokacjach.

fortnite_ring_doorbell_1

Dzwonek zawsze znajduje się po prawej stronie drzwi. Wystarczy do nich podejść, a na ekranie zobaczymy możliwość wciśnięcia przycisku interakcji - takiego samego, jak podczas otwierania skrzyń.

Wystarczy zadzwonić do dwóch drzwi, by wyzwanie zostało ukończone. Ważne jednak, by zrobić to w dwóch lokacjach.

Najlepszy sposób na wykonanie wyzwania

Nowe wyzwanie jest prostsze niż podobne zadanie z przeszłości - tamto wymagało, by w domu, do którego dzwonimy, przebywał inny gracz. Sprawiało to pewne problemy.

Teraz wystarczy po prostu wcisnąć dzwonek.

Jeśli nie możecie się zdecydować, jaką nazwaną lokację wybrać, polecamy Słone Strzechy oraz Sklepową Sadybę. Poniżej opiszemy, jak najlepiej wykonać wyzwanie w tych obszarach.

  • Zacznij od skoczenia z autobusu do zachodniej części Słonych Strzech. Dom przy końcu drogi na pewno ma dzwonek przy drzwiach, więc udaj się w jego stronę.
fortnite_ring_doorbell_2
  • Zadzwoń, a potem od razu skieruj się na północny-wschód w tej samej lokacji. Zauważysz ciężarówkę z quadami. Pożycz jeden pojazd i jedź prosto do Sklepowej Sadyby.
fortnite_ring_doorbell_3
  • Wjedź do centrum lokacji, podejdź do domu przy głównej drodze. Nawet jeśli na miejscu są inni gracze, to powinieneś bez problemu zdążyć zejść z quada i zadzwonić do drzwi.
fortnite_ring_doorbell_4

To wszystko, wyzwanie ukończone.

Reklama