Zlokalizowanie trzech schronisk narciarskich i szukanie między nimi złotej gwiazdki do zdobycia to cel jednego z wyzwań 7 sezonu Fortnite Battle Royale.

Zadanie wymaga uwagi i chwili na poszukanie odpowiednich punktów na mapie. Możecie też oczywiście skorzystać z naszych wskazówek. Od razu wskażemy miejsce, w którym znajdziecie ukrytą gwiazdkę.

Warto też zaznaczyć, że jest to wyzwanie tylko dla posiadaczy karnetu bojowego aktualnego sezonu. Koszt karnetu to tradycyjnie 950 V-dolców.

Zadanie można wykonać także po upływie 3 tygodnia wyzwań.

Gdzie są schroniska narciarskie

W Fortnite znajdują się tylko trzy schroniska narciarskie, wprowadzone w 7 sezonie na ośnieżonej części mapy. Tworzą razem trzy wierzchołki trójkąta, a nasz cel jest w środku, między nimi.

Konkretna lokacja, w której poszukamy gwiazdki, znajduje się niedaleko Śnieżnego Szczytu, w kwadracie C9.

fortnite_ski_lodges_map

Jak zawsze, najlepiej dotrzeć do obszaru od razu po wyskoczeniu z autobustu.

fortnite_ski_lodges_2

Tak wygląda docelowe miejsce z bliższej odległości:

fortnite_ski_lodges_3

Jak zawsze w przypadku tego typu wyzwań, gwiazdka pojawi się, gdy będziemy w pobliżu. Wystarczy do niej podejść i zabrać ją, a potem kontynuować rozgrywkę.

fortnite_ski_lodges_4

To wszystko. Pamiętajcie, żeby unikać wykonywania zadania w meczach, w których autobus leci bardzo blisko tego miejsca z gwiazdką - wtedy zeskoczy do niej wielu graczy i możliwe, że zginiecie, zanim nawet podejdziecie do celu.

Reklama