W Red Dead Online postacie niezależne grają kolędy

Świąteczny klimat.

Red Dead Online - sieciowy moduł Red Dead Redemption 2 - wciąż jest w fazie beta, ale Rockstar aktualizuje produkcję na bieżąco, wprowadzając chociażby nowe zachowania postaci niezależnych. Gracze zauważyli, że niektóre NPC grają kolędy i inne świąteczne piosenki.

Najwięcej opublikowanych materiałów wideo przedstawia pianistów w saloonach, którzy grają między innymi „Cichą noc” i „Dzwonki sań” („Jingle Bells”). Niektóre z nagrań Rockstar wyróżnił na swoim profilu na Twitterze (dzięki, VG247).

Użytkownicy forum Reddit wspominają natomiast o innych postaciach niezależnych, odgrywających świąteczne piosenki na banjo i gitarach.

Wszystkie utwory wykonywane przez pianistów zebrał jeden z twórców w serwisie YouTube. Materiał trwa niemal 20 minut.

Niewykluczone, że w przyszłości w Red Dead Online pojawią się inne świąteczne motywy. W module sieciowym do GTA 5 przed Bożym Narodzeniem Rockstar uzupełniał grę o nowe ubrania, specjalne skórki do broni, a nawet możliwość rzucania się śnieżkami. Nie zabrakło też rakietnicy wystrzeliwującej sztuczne ognie - na Nowy Rok.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami