Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Elias Green

Ścigamy przywódcę skinnerów.

Elias Green to jeden z przestępców, których możesz schwytać pod koniec RDR 2. Zadanie odblokuje się dopiero po wykonaniu misji głównej - Dochodowe zatrudnienie - w pierwszej części epilogu gry.

Plakat potrzebny do rozpoczęcia zadania znajdziesz we wschodniej części Blackwater, na komisariacie policji. Zabierz ogłoszenie i przeczytaj jego treść.

emap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gra zaznaczy położenie zbiega na mapie ikoną czaszki z symbolem dolara - to niedaleko Blackwater, na zachód od miasta. Miejsce, do którego musisz się dostać, nie jest dokładnie oznaczone, ale obóz znajduje się niedaleko drogi.

e1

Aktywuj Sokoli wzrok, by znaleźć ślady. Zaznacz trop konia i podążaj nim aż do momentu, w którym usłyszysz krzyk.

Spójrz na minimapę - do wyeliminowania masz sporo wrogów. Zadanie może być trudniejsze, jeżeli zechcesz schwytać Greena żywego.

Najlepiej podejść do obozu od strony południowej. Dzięki temu będziesz miał dobrą pozycję do wyeliminowania wszystkich przeciwników na raz - dzięki Zabójczej precyzji.

e2

Gdy sztuczka ci się uda, natychmiast wyrusz w pogoń za Greenem, który zacznie uciekać w stronę swojego konia. Jeżeli będziesz odpowiednio szybki, złapiesz go jeszcze zanim odjedzie. W przeciwnym wypadku kontynuuj pościg konno.

e3

Spętaj zbiega i zarzuć go na konia. Teraz wystarczy już tylko wrócić na komisariat w Blackwater - po trasie zaznaczonej na żółto. Umieść więźnia z celi i nie zapomnij odebrać z biurka nagrody - 90 dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami