Games with Gold: styczeń 2019 - pełna oferta

WRC 6, Far Cry 2 i inne.

Firma Microsoft zaprezentowała pełną ofertę Games with Gold na styczeń 2019. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są WRC 6 i Far Cry 2.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc będą mieli dostęp do Celeste. Gra jest platformówką opowiadającą o losach rudowłosej Madeline, która chce wspiąć się na szczyt góry, co nie jest prostym zadaniem, ponieważ droga usłana jest szeregiem pułapek.

Natomiast pomiędzy 16 stycznia a 15 lutego właściciele konsoli otrzymają WRC 6, czyli kolejną odsłonę cyklu o wyścigach rajdowych. Do dyspozycji graczy oddano prawdziwe samochody i trasy z zawodów w sezonie 2016.

Z kolei od 1 do 15 stycznia na X360 trafi Lara Croft: Guardians of Light - poboczna część przygód pani archeolog. W przeciwieństwie do głównej serii, produkcja przedstawia wydarzenia w rzucie izometrycznym i kładzie nacisk na zabawę w kooperacji.

Od 16 do 31 stycznia tytuł o poszukiwaczce skarbów zastąpi strzelanka Far Cry 2. Akcję gry osadzono w Afryce, a każdą z odwiedzanych plansz można swobodnie eksplorować. Nie brakuje też rozbudowanego arsenału broni i wielu zadań pobocznych.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami