Fallout 76 otrzyma nowy tryb PvP na początku 2019 roku

„Bez dotychczasowych ograniczeń”.

Bethesda uzupełni Fallout 76 o nowy tryb skupiony na potyczkach między graczami - wynika z wpisu opublikowanego przez deweloperów na oficjalnej stronie. Wariant zostanie wprowadzony na początku 2019 roku.

„Ciężko pracujemy nad nowym trybem, w którym możecie współpracować (lub nie) bez dotychczasowych ograniczeń PvP. My już doskonale się bawimy testując rozgrywkę w biurze. Mamy nadzieję, że wprowadzimy tryb w pierwszym kwartale kolejnego roku.” - napisano.

Bethesda nie sprecyzowała, o jakich ograniczeniach mowa, ale najprawdopodobniej chodzi o obecny w grze system, który ma chronić pokojowo nastawionych graczy przed nękaniem ze strony innych użytkowników.

fal
Nowy tryb może być okazją do zaciętej walki

Strzelając do innego gracza, zadamy mu niewielkie obrażenia - chyba że on też odpowie ogniem. Wtedy dopiero „odblokowuje się” prawdziwa walka. Wygląda więc na to, że nowy tryb będzie pozbawiony systemu.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To pierwsza gra wieloosobowa w serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami