Na Spotkanie Tajemnicy to jedno z tych zadań, które rozpoczynamy przypadkiem, eksplorując świat. Musisz dotrzeć do Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką (w przyczepie kempingowej w tym samym obszarze rozpoczniesz też misję poboczną Ekologiczna Równowaga).

Podchodząc do lokacji od północnej strony, na prawo od przyczepy, dostrzeżesz ciało oparte o siatkę płotu. Pojawi się przy nim ikona oznaczająca zadanie. Podejdź do zwłok i zabierz z niego wszystkie przedmioty, a misja oficjalnie się rozpocznie.

Posiadłość Riverside

Z ciała podniesiesz woal i holotaśmę. Taśma sama zacznie się odtwarzać i cel zostanie zaktualizowany - musisz udać się na południe, do opuszczonej posiadłości.

Wcześniej warto przeszukać całą okolicę zakładu Tygart. Po drodze do posiadłości natomiast nie trafisz na nic szczególnego, poza drewnem czy zmutowanymi zwierzętami.

Przed budynkiem oraz wewnątrz znajdziesz tylko zwykłe ghule czy Spalonych, zaledwie na 6 (czy niższych) poziomie doświadczenia. Gdy wejdziesz do środka, zobaczysz ikonę misji na piętrze - pokonaj wrogów i podejdź w oznaczone miejsce.

f76taje1

Uruchom terminal i wybierz Dziennik osobisty, a następnie drugą z rzędu datę. To wystarczy, ale możesz też poczytać inne wpisy, by lepiej poznać historię domu.

Potem wracaj na dół i przejdź do salonu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pokonaj pozostałych wrogów, żeby nie przeszkadzali. Ubierz też woal, który wcześniej zabrałeś.

Po chwili otworzy się tajne przejście w ścianie - zejdź nim na dół. Poczekaj jeszcze moment, a otworzy się kolejny właz. Prowadzi do sekretnej siedziby Zakonu Tajemnic.

f76taje2

Upewnij się, że nie podążają za tobą jakieś niedobitki. Zadanie zakończy się, gdy wejdziesz do siedziby Zakonu i przez chwilę poczekasz. Od razu rozpocznie się kolejna misja, także związana z Zakonem.

Reklama