W trakcie zorganizowanej dzisiaj prezentacji internetowej deweloperzy z firmy Capcom pokazali nowe fragmenty rozgrywki z odświeżonego Resident Evil 2. W materiale przedstawiono tryb noir.

Po włączeniu stosownej opcji, na ekran nałożony zostanie specjalny filtr sprawiający, że wyświetlany obraz stanie się czarnobiały. Gra pozbawiona normalnej palety barw wygląda dosyć nietypowo, co może wpłynąć na odbiór produkcji.

Tryb noir powiązany jest z bonusowym strojem dodawanym przez deweloperów do tytułu w wydaniu Deluxe Edition. Ustawienie graficzne będzie można aktywować tylko podczas noszenia przez postać kostiumu (dzięki, Twinfinite).

Resident Evil 2 Remake zadebiutuje 25 stycznia na PC, PS4 i Xbox One. „Capcom w niesamowicie zręczny sposób łączy cechy klasycznych odsłon serii z nowoczesnymi rozwiązaniami i oprawą” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki