Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: wielki aligator

Gad-albinos na bagnach.

Legendarny wielki aligator to jedno z kilkunastu unikalnych zwierząt, na które możesz zapolować w RDR 2. Zadanie nie jest tak łatwe jak standardowe polowanie, ale gwarantuje zdobycie nagród, np. możliwość wykonania rzadkich ubrań czy talizmanów.

Zadanie odblokuje się dopiero po ukończeniu misji To są ziemie Murfreech, w 6 rozdziale opowieści fabularnej.

Aby odszukać legendarnego aligatora, udaj się na bagna (Bayou) na północny-zachód od Saint Denis (1). Na miejscu aktywuj Sokoli wzrok i wypatruj znaku zapytania na minimapie. To pierwsza poszlaka, więc podejdź i zbadaj ją.

amap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Trop zaprowadzi cię na południe. Wystarczy, że odwrócisz się we wskazanym kierunku, a kiedy aktywujesz Sokoli wzrok, od razu zobaczysz kolejny ślad - truchło.

a1

Podążaj dalej na południe, a niedaleko znajdziesz kolejne truchło. Ta wskazówka zaprowadzi cię prosto do aligatora, więc przygotuj broń.

Jak można się spodziewać, zwierzę jest niezwykle wytrzymałe, więc nie próbuj nawet zwrócić jego uwagi przed rozpoczęciem ostrzału. Zamiast tego aktywuj Zabójczą precyzję z ukrycia i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

a2

Gdy upolujesz aligatora, oskóruj go i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalną ozdobę z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami