Sieć sklepów RTV Euro AGD przygotowała świąteczną ofertę na najpopularniejsze gry wydawane przez firmę Electronic Arts. W obniżonej cenie zakupimy między innymi FIFA 19 i Battlefield 5.

Jest też Need for Speed: Payback, The Sims 4 wraz z dodatkami oraz Star Wars Battlefront 2.

bfv

FIFA 19 zadowoli wszystkich miłośników piłki nożnej. Po utracie licencji na Ligę Mistrzów przez firmę Konami, rozgrywki trafiły do gry EA. Twórcy przygotowali też nowe, imprezowe tryby i usprawnienia, jak możliwość wykonania precyzyjnego strzału.

Battlefield 5 to najnowsza część kultowej serii strzelanek sieciowych. Przenosimy się na fronty II wojny światowej, walcząc z innymi graczami lub biorąc udział w kampanii fabularnej. Gra otrzyma w przyszłości dużo darmowej zawartości - chociażby tryb battle royale.

Need for Speed: Payback to nie jest gra symulacyjna - tutaj pędzimy z niesamowitą szybkością i driftujemy na każdym zakręcie. Nie brakuje emocji i efektownych scen rodem z filmów „Szybcy i wściekli”.

Star Wars Battlefront 2 to kolejna strzelanka sieciowa w promocji. Akcję osadzono oczywiście w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a dzięki licencji zobaczymy lokacje i bohaterów znanych z filmów. To jednak doskonała rozgrywka powoduje, że Battlefront 2 wciąż jest jednym z najpopularniejszych shooterów.

W The Sims 4 można zrobić dosłownie wszystko - szczególnie dokupując dodatki do gry, polepszające doświadczenia i rozszerzające możliwości. Zdecydowanie nie jest to produkcja tylko dla dzieci.

Kliknij, żeby zobaczyć wszystkie gry w promocji

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja