FIFA 19 - aktualizacja naprawia opóźnienia w meczach sieciowych

Płynniejsza rozgrywka.

EA Sports opublikowało nową aktualizację gry FIFA 19 w wersji PC (na konsolach pojawi się wkrótce). Twórcy naprawili problemy związane z opóźnieniami podczas meczów rozgrywanych w trybach sieciowych.

Usterki w tym aspekcie występują od kilku odsłon cyklu. W momencie, gdy jeden z graczy ma kłopoty z internetem, drugi traci kontrolę nad swoimi zawodnikami, co oczywiście wpływa na przebieg spotkania.

Deweloperzy twierdzą, że wprowadzone udoskonalenia znacząco ograniczą występowanie podobnych sytuacji. Podkreślają, że opóźnienia w rozgrywce u danego użytkownika powinny zależeć wyłącznie od jakości jego połączenia, a nie rywala.

EA Sports zaimplementowało poprawki w trybach kładących nacisk na rywalizację - sieciowych wariantach modułu Ultimate Team, a także Wirtualnych klubach oraz nastawionych na kooperację Sezonach.

Zobacz też: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Autorzy są świadomi, że problemy z rozgrywką wieloosobową mogą być „ekstremalnie frustrujące”, powołali więc specjalny zespół, który zajmie się dalszym ulepszaniem multiplayera. Zaznaczyli jednak, że źródłem trudności jest wiele czynników, zaś na część twórcy nie mają wpływu.

FIFA 19 dostępna jest na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami