W Far Cry 5 odtworzono mieszkanie z filmu „Kevin sam w domu”

Za pomocą edytora na PS4.

„Kevin sam w domu” dla wielu jest stałym elementem Bożego Narodzenia. Jeden z graczy korzystając z edytora map odtworzył w Far Cry 5 mieszkanie tytułowego bohatera słynnej komedii.

Użytkownik podpisujący się pseudonimem duncsamps wiernie przeniósł do gry budynek należący do rodziny McCalisterów (dzięki, DualShockers). Konstrukcja składa się więc z dwóch pełnych kondygnacji i poddasza, zachowała także oryginalny układ drzwi i okien.

Nie zabrakło też dodatkowych elementów, w tym stojących przed domem drzew oraz zlokalizowanego obok garażu. Autor nie umieścił jednak brązowej statuy, którą w filmie samochodem potrącił dostawca pizzy.

Zobacz też: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Gracz odtworzył jedynie front budynku, a więc nie można wejść do środka środka. Jednocześnie przyznał, że rozważa przygotowania wnętrza mieszkania - zapewne wraz z pułapkami na przestępców.

Far Cry 5 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Akcję gry osadzono w zlokalizowanym na terenie Montany fikcyjnym hrabstwie Hope - region opanowany jest przez kult, na czele którego stoi ojciec Joseph Seed.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami