„Kevin sam w domu” dla wielu jest stałym elementem Bożego Narodzenia. Jeden z graczy korzystając z edytora map odtworzył w Far Cry 5 mieszkanie tytułowego bohatera słynnej komedii.

Użytkownik podpisujący się pseudonimem duncsamps wiernie przeniósł do gry budynek należący do rodziny McCalisterów (dzięki, DualShockers). Konstrukcja składa się więc z dwóch pełnych kondygnacji i poddasza, zachowała także oryginalny układ drzwi i okien.

Nie zabrakło też dodatkowych elementów, w tym stojących przed domem drzew oraz zlokalizowanego obok garażu. Autor nie umieścił jednak brązowej statuy, którą w filmie samochodem potrącił dostawca pizzy.

Zobacz też: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Gracz odtworzył jedynie front budynku, a więc nie można wejść do środka środka. Jednocześnie przyznał, że rozważa przygotowania wnętrza mieszkania - zapewne wraz z pułapkami na przestępców.

Far Cry 5 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Akcję gry osadzono w zlokalizowanym na terenie Montany fikcyjnym hrabstwie Hope - region opanowany jest przez kult, na czele którego stoi ojciec Joseph Seed.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki