W misji Stałem się Śmiercią musisz odpalić pocisk atomowy. Po jej ukończeniu, jeśli powtórzysz proces zbierania kodów nuklearnych, możesz odpalać bombę co tydzień - tak jak inni gracze na serwerze.

Wszyscy obecni na serwerze, także ty, zawsze widzą obszar wybuchu bomby. Na mapie oznaczony jest dużym, czerwonym okręgiem, którego nie da się przegapić. Można więc ewakuować się, gdy z boku ekranu pojawi się odliczanie - widoczne dla wszystkich.

Gracze mogą wybrać dowolne miejsce jako cel bomby. Po wybuchu, wszyscy chętni mogą natomiast wybrać się do strefy wybuchy, by zdobyć cenne zasoby.

Co robić w strefie wybuchu

Po pierwsze, by odwiedzić strefę wybuchu bomby nuklearnej, należy mieć co najmniej 40-50 poziom, Atuty łagodzące efekty promieniowania oraz dużo wspomagaczy typu AntyRad oraz Rad-X.

Jeśli jesteśmy gotowi do takiej wyprawy i mamy odpowiednie zasoby, na miejscu czekają na nas przede wszystkim dwie rzeczy:

  • potężni przeciwnicy
  • radioaktywne rośliny

W strefie spotkasz zwykłych wrogów, ale z dodatkowymi mutacjami i na wyższych poziomach niż w innych regionach - ghule czy Spaleni na 68 czy 70 poziomie doświadczenia to częsty widok.

Co ważne, wrogowie w strefie wybuchu mają większą szansę na upuszczenie wartościowych przedmiotów po śmierci. Choćby dlatego warto odwiedzać takie miejsca, najlepiej z grupą innych graczy.

f76strefa

Wszystkie rośliny w strefie zmieniają się natomiast w inne typy flory - a wszystkie zawierają fluktuant. To bardzo ważny zasób wykorzystywany na najwyższych poziomach doświadczenia przy stacji chemicznej. Jeżeli zajmujemy się często craftingiem, to cenny surowiec, który warto zbierać.

Ponadto, zmutowane zwierzęta w strefie wybuchu upuszczają świecące mięso, które nie psuje się, niezależnie od tego, jak długo je przechowujemy. To też przydatny zasób.

Poza tym, w takiej strefie nie znajdziemy jednak żadnych specjalnych wyzwań czy dodatkowych misji.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama