Battlefield 5 - DICE przywróci oryginalny system obrażeń

„Próbowaliśmy to rozwiązać w zły sposób”.

Deweloperzy ze studia DICE przywrócą oryginalny system obrażeń do trybu wieloosobowego w Battlefield 5 - taki, jaki istniał od momentu premiery. Zmiany zostaną wprowadzone dzisiaj, 18 grudnia, o godzinie 13:00.

Kilka dni temu wydłużono tzw. TTK, czyli czas potrzebny na wyeliminowanie wroga (tym samym wpływając również na czas śmierci i zwiększając możliwość reakcji podczas ostrzału), jednak zmiany nie spodobały się znacznej części miłośników Battlefield 5.

DICE postanowiło zareagować i wprowadzić specjalne wersje trybów, które przywracały dawny model obrażeń, jednak ta decyzja również spotkała się z krytyką, więc deweloperzy powrócą do oryginalnego systemu.

bat
Twórcy posłuchali społeczności

„Chcieliśmy sprawić, by Battlefield 5 lepiej pasował nowym graczom, ale żeby weterani serii również mogli znaleźć coś dla siebie. Próbowaliśmy to jednak rozwiązać w zły sposób” - czytamy we wpisie na forum Reddit.

Deweloperzy podkreślają, że zapoznanie niedoświadczonych graczy z cyklem Battlefield nie jest łatwym zadaniem, ale znaleźli sposób, by zadowolić wszystkich użytkowników.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Przywracając dawny system obrażeń, twórcy rezygnują też z alternatywnych wersji trybów. Zmiany nie będą wymagały pobrania aktualizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami