Zadanie stanie się dostępne, jeśli zapanujesz nad prowincją Urqu Verde, która graniczy na wschodzie z regionem o nazwie Islas Kaupyes. To właśnie tam będziesz mógł rozpocząć bieżące zadanie.

Okaże się, że Czarna Ręka ma w planach wysadzenie opuszczone miasta. Aby temu przeszkodzić zacznij od udania się do centrum, znajdującego się na lokalnym podwyższeniu.

Podłącz się do konsoli, dzięki czemu centrala będzie w stanie zdobyć wymagane informacje związane z lokalizacją ładunków wybuchowych.

Od tego momentu rozpocznie się pięciominutowe odliczanie, w trakcie którego musisz zrealizować cel misji.

A chodzi o wrzucenie do wody dziesięciu pojazdów z ładunkami wybuchowymi. Od razu po skorzystaniu z konsoli zostaną zaznaczone ikonami. Należy jednak pamiętać, że nie możesz ich niszczyć tylko utopić w wodzie.

026

W jaki sposób? Najlepiej jest po prostu wsiąść do danej maszyny i wjechać nią do wody (1) w zatoce. Zanim bohater również się w niej znajdzie, wyskocz z pojazdu (2), dzięki czemu nie będziesz tracił czasu na kąpiele.

Druga możliwość, to skorzystanie z wciągarki lub silników odrzutowych, o ile dany pojazd stoi blisko zbiornika wodnego.

Najlepiej zaraz po rozpoczęciu odliczania ustalić kolejność pojazdów, którymi masz się zająć, a potem błyskawicznie się między nimi przemieszczać korzystając z linki, wingsuita i spadochronu.

Po wrzuceniu do wody dziesięciu pojazdów zadanie się zakończy.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta