Jest to zadanie, które stanie się dostępne po przejęciu kontroli nad regionem o nazwie Altoyaku. Kiedy to nastąpi udaj się do bazy zaznaczonej ikoną z literą „S".

Po aktywowaniu misji wejdź do pobliskiego auta i poczekaj, aż do bohatera dołączą rekruci. Następnie wyjedź z bazy, skręć w prawo i zacznij jechać wzdłuż drogi, kierując się ścieżką wytyczoną przez strzałki na asfalcie.

Droga prowadzi przez szlak, jaki pokonują wrogie drony. W trakcie jazdy rekruci będą je ostrzeliwać, chociaż w większości przypadków działania te nie będą zbyt skuteczne. Drony będą jednak prowadzić bohatera do kolejnych przywódców Czarnej Ręki.

Po dotarciu na miejsce z oddziałem dowódcy możesz opuścić pojazd i rozprawić się ze wszystkimi albo nie opuszczać wozu i po prostu rozjechać rywala (1).

025

Po uporaniu się z jednym przywódcą otrzymasz namiary na kolejnego. Zacznij kierować się w jego stronę, namierzaj go, likwiduj i kontynuuj w ten sposób swoją małą krucjatę przeciwko wrogim liderom. Po wyeliminowaniu wszystkich misja automatycznie się zakończy.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta