Płatny mod do Skyrima wprowadza cztery duże obszary i nowe artefakty

Projekt wielkości DLC.

W usłudze Creation Club zadebiutowało „Zapomniane pory roku” - przygotowany przez grupę fanów mod do The Elder Scrolls 5: Skyrim, wprowadzający do produkcji szereg nowych treści.

Podobnie jak inne projekty dostępne na platformie prowadzonej przez firmę Bethesda, modyfikacja jest płatna. Cenę ustalono na 1200 wirtualnych kredytów, których zakup kosztuje około 54,90 zł.

Mod dodaje do gry Ruiny Vardnknd, które składają się z czterech dużych obszarów. Każdy inspirowany jest określoną porą roku - gracze odwiedzą symfonię wiosny, zimowe kuranty, akordy lata i dzwony jesieni. Lokacje wyróżniają się unikalnym zestawem pułapek i stworów.

skyrim_mod_krainy
Mod pozwala zdobyć nowego wierzchowca

Nie zabrakło oczywiście dodatkowych przedmiotów. Ukończenie wszystkich plansz nagradzane jest między innymi wierzchowcem oraz zaklętą koroną, do której można zamontować specjalne maski, co pozwala osiągnąć różne efekty.

Zobacz też: Skyrim - Poradnik, Solucja

Podczas zabawy gracze natkną się także na inne elementy wyposażenia. Twórcy modyfikacji wspominają na przykład o „malutkich metalowych robaczkach” i artefaktach związanych z pogodą.

„Zapomniane pory roku” dostępne są nie tylko na PC, ale również PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami