Assassin's Creed Odyssey - Alexios częściej wybieraną postacią przez graczy

Ku zaskoczeniu twórców.

Assassin's Creed Odyssey jest pierwszą odsłoną cyklu pozwalającą wybrać bohatera - do naszej dyspozycji oddano Alexiosa i Kassandrę. Twórcy poinformowali, że większą popularnością cieszy się męska postać.

W rozmowie z magazynem Game Informer reżyser projektu ze studia Ubisoft Quebec - Scott Philips - ujawnił, że według zgromadzonych danych, 2/3 graczy zdecydowało się pokierować przedstawicielem brzydszej z płci (dzięki, GameRevolution).

Deweloper przyznaje, że jest zaskoczony wynikiem. Podkreśla, że w trakcie testów osoby sprawdzające produkcję wybierały podopiecznych mniej więcej po równo, ale autorzy byli przekonani, że po premierze Kassandra zyska przewagę.

assassins_creed_odyssey_kassandra_alexios
Kassandra czy Alexios?

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Warto jednocześnie zaznaczyć, że to właśnie dziewczyna jest postacią kanoniczną w uniwersum. To oznacza, że oficjalne komiksy, filmy czy książki powiązane z tytułem odniosą się jedynie do wspomnianej bohaterki.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Akcja osadzona jest w starożytnej Grecji przed wydarzeniami z poprzednich części. Niedawno gra otrzymała pierwszy płatny dodatek fabularny.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami